LA LIGA

Atletico slavio s igračem manje, zabio bivši topnik Barcelone, Jan Oblak na golu skidao čuda

Simeoneovoj momčadi nije zasmetalo niti to što je Stefan Savić isključen zbog teškog prekršaja.
Piše: HINAObjavljeno: 12. veljača 2023. 20:00

Nogometaši Atletico Madrida pobijedili su u Vigu domaću Celtu sa 1-0, u utakmici 21. kola španskog prvenstva, te ostali na četvrtoj poziciji.

Jedini pogodak postigao je Memphis Depay u 89. minuti., a taj gol je tim vrijedniji jer je Atlético od 70. minute igrao s desetoricom, nakon što je crnogorski reprezentativac Stefan Savić dobio crveni karton.

Momčad Diega Simeonea ima 11 pobjeda i četvrta je na tablici sa 38 bodova. Celta je prekinula niz od dvije pobjede i nakon 10. poraza zauzima 13. mjesto na tablici sa 23 boda.

29. travanj 2024 04:45