Ante Budimir zabio je u remiju Osasune s Elcheom

DAX IMAGES Nurphoto Via Afp
HRVAT SE UPISAO U STRIJELCE

Hrvatski napadač je gol postigao iz penala, a ranije je zatresao i gredu u remiju 1:1 s Elcheom
Piše: Toni RoićObjavljeno: 29. studeni 2021. 23:13

Nakon velikih problema s ozljedom, Ante Budimir je konačno startao u dresu Osasune i postigao svoj prvi pogodak sezone u španjolskoj Primeri. Ipak, to nije bilo dovoljno za pobjedu protiv Elchea i dvoboj 15. kola završio je neodlučeno 1:1.

Budimir je u 6. minuti pogodio gredu, a u nastavku akcije gosti su skrivili kazneni udarac. Budimir ga je izveo u 7. minuti i ljevicom pogodio u desni kut. Gosti su izjednačili u 19. minuti kada Fidel pogađa glavom nakon kornera. Rezultat se do kraja nije mijenjao, a Budimir je zamijenjen u 79. minuti.

Pogodak hrvatskog napadača pogledajte OVDJE.

10. svibanj 2024 11:08