Pedri slavi pogodak

JOSE JORDAN Afp
GOL JEDAN ALI VRIJEDAN

Još jednom je završilo 0:1, a pobjedonosni gol i ovoga je puta djelo mladog heroja Pedrija.
Piše: HINAObjavljeno: 12. veljača 2023. 23:09

Nogometaši Barcelone grabe ka naslovu prvaka nakon što su u 21. kolu u gostima pobijedili Villareal s 1-0 i pobjegli Realu na čak 11 bodova.

Pobjednički pogodak ponovno je postigao Pedri u 18. minuti na dodavanje Roberta Lewandowskog. U zadnjih šest dvoboja, Barca je slavila u svih šest, a čak četiri puta s 1-0, pri čemu je Pedri odlučio tri dvoboja.

Barcelona ima 56 bodova i utakmicu više, dok je Real na 45 bodova. Villareal je osmi s 31 bodom.

Valladolid i Osasuna su odigrali ranije 0-0, Ante Budimir je igrao do 63. minute.

08. lipanj 2024 12:39