BURAK AKBULUT Anadolu Via Afp
POBJEDNIČKI POHOD

Kraljevi nisu stali ni nakon ludog tjedna u Ligi prvaka, četiri nova gola u mreži protivnika govore sve
Piše: HinaObjavljeno: 11. svibanj 2024. 20:38

Iako je već ranije osigurao titulu u Španjolskoj, a čeka ga i veliki finale Lige prvaka na Wembleyu 1. lipnja, Real Madrid ne staje s odličnim partijama u domaćem prvenstvu.

Kraljevski klub je u 35. kolu Primere slavio na gostovanju kod Granade sa čak 4:0, a Luka Modrić je upisao novu asistenciju, osmu ove sezone.

Luka je startao i igrao do 70. minute, a 11 minuta prije izlaska bio je dodavač za zadnji gol Reala koji je zabio Brahim Diaz.

Diaz je postigao i treći gol u 49. minuti, a prva dva su djelo Frana Garcije u 38. i Arde Gullera u 45. minuti.

SVE GOLOVE S UTAKMICE POGLEDAJTE OVDJE

Remi Athletica i Osasune

Athletic i Osasuna su u Bilbaou odigrali 2-2. Osasuna je vodila s 2-0 pogocima Garcíje (40) i Rubéna Garcije (47), a Athletic Bilbao su poraza spasili Inaki Williams (58) i Asier Villalibre (90+6).

Ante Budimir zbog ozljede nije bio u sastavu gostiju.

11. svibanj 2024 23:20