I MOURINHO ZAPLJESKAO

Realove legende razbile vršnjake Bayerna. 'Panenka' Šukera, golčina Nike Kovača

Susret čiji će prihod preko fondacije kluba biti poslan u Afriku za izgradnju škola na tribine je privukao, potvrdio je klub, 73.104 posjetitelja, a među njima i Josea Mourinha
Piše: Alen MaričićObjavljeno: 06. lipanj 2011. 00:04

U nedjelju je na stadionu Santiago Bernabeu odigrana humanitarna nogometna utakmica legendi madridskog Reala i minhenskog Bayerna. Istaknuli su se i neki Hrvati...

Susret čiji će prihod preko fondacije kluba biti poslan u Afriku za izgradnju škola na tribine je privukao, potvrdio je klub, 73.104 posjetitelja, a među njima i Josea Mourinha. Portugalski trener Reala prije utakmice spustio se u svlačionicu "domaćina" i svakom od igrača zahvalio na dolasku.

Utakmica je završila rezultatom 8-3 za Real Madrid, a listu strijelaca s obje strane popunili su umirovljeni hrvatski nogometaši.Za minhensku momčad nastupila su braća Kovač. Niko je bio strijelac krasnog gola s nekih 18 metara u gornji desni golmanov (Contreras) kut za smanjenje rezultata na 4-2 u 55. minuti. Samo pet minuta kasnije Robert je poslao loptu u vlastitu mrežu, vraćajući je svom vrataru za 5-2 u korist madridske momčadi.

Svakako valja spomenuti da je uslijedio najljepši gol utakmice. Na 5-3 je "škaricama" smanjio Paulo Sergio. Konačnih 8-3 s bijele je točke postavio Davor Šuker. Zabio je "Panenkom"...

04. svibanj 2024 05:05