PIERO CRUCIATTI Afp
KIŠA GOLOVA

Milan gubio s dva gola razlike pa se vratio u život i uzeo bod u remiju sa šest pogodaka

Piše: HinaObjavljeno: 14. travanj 2024. 17:22

U susretu 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva Sassuolo i Milan su odigrali 3-3, a za domaći sastav je nastupio Martin Erlić.

Domaćin je imao 2-0 i 3-1 i bio je na korak do važne pobjede u borbi za prvoligaški spas, ali su "Rossoneri" uspjeli iščupati bod.

Domaćin je poveo već u 4. minuti golom Andrea Pinamontija, a smo šest minuta kasnije Armand Lauriente je povećao na 2-0. Rafael Leao je smanjio u 20. minuti, no Lauriente je u 53. minuti svojim drugim golom na utakmici povisio na 3-1. Luka Jović je u 59. minuti vratio goste u život, a konačnih 3-3 postavio je Noah Okafor u 84. minuti.

Hratski reprezentativac Martin Erlić je odigrao cijeli susret za Empoli koji se nalazi na 19. mjestu sa 26 bodova, bod manje od zone spasa. Milan je drugi sa 69 bodova iza vodećeg Intera koji ima 82 boda.

U prvom nedjeljnom susretu aktualni prvak Napoli odigrao je pred svojom publikom 2-2 s Frosinoneom.

Napoli je dva puta vodio zahvaljujući Matteu Politanu (16) i Victoru Osimhenu (63), ali je Walid Cheddira, talijansko-marokanski napadač, kojeg je Napoli posudio Frosinoneu, dva puta bio strijelac (50, 73).

Stvari bi bile još gore za Napuljce da jedanaesterac u 30. minuti nije promašio igrač gostiju Matias Soule.

Frosinone, koji je u prosincu eliminirao Napoli iz talijanskog Kupa pobjedom 4-0 na stadionu Diego-Armando-Maradona, nalazi se na 18. mjestu sa 27 bodova, koliko ima i Verona na 17. poziciji.

Kasnije se još sastaju Udinese - Roma i Inter - Cagliari. Kolo u ponedjeljak zatvaraju Fiorentina i Genoa, te Atalanta - Verona.

25. travanj 2024 06:50