MIGUEL MEDINA Afp
PREDNOST SAMO RASTE

U takvim utakmicama se osvajaju naslovi: Inter iskoristio kiks Milana, Conte drhtao do zadnje sekunde

Mogao je Inter i ranije sve riješiti, ali je na kraju morao strepiti do zadnjeg sučevog zvižduka
Piše: HinaObjavljeno: 04. ožujak 2021. 23:13

Milanski Inter povećao je svoje vodstvo u Seriji A nakon što je u 25. kolu slavio u gostima kod Parme s 2:1, pa ima šest bodova više od gradskog rivala Milana.

Inter je do 18. pobjede došao pogocima Čileanca Alexisa Sancheza u 54. i 62. minuti, oba na dodavanje Lukakua, dok je gol za Parmu postigao Brazilac Santos Hernani u 71. Posljednjih dvadesetak minuta bili su iznimno teški za momčad Antonia Contea.

PRVI GOL INTERA MOŽETE POGLEDATI OVDJE

Parma je pritiskala do zadnje minute, Inter se grčevito branio, ali je pred kraj utakmice mogao sve riješiti nakon jedne kontre Lukakua, koji je s desetak metara sam u srcu kaznenog prostora pucao ravno u protivničkog golmana.

DRUGI GOL INTERA MOŽETE POGLEDATI OVDJE

Na kraju ipak važna pobjeda u borbi za naslov, pobjeda u 'maloj utakmici' kakve često znaju biti presudne na kraju prvenstva.

Ivan Perišić je igrao do 84. minute, a Marcelo Brozović cijelu utakmicu za lidera.

Inter vodi s 59 bodova i drugoplasiranom Milanu (53) je sada odmaknuo na šest bodova, Atalanta i Juventus imaju po 49.