Arhiva

OSCAR J BARROSO/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Oscar J Barroso/Shutterstock Editorial/Profimedia
LIGE PETICE

Udinese preokretom do šeste uzastopne pobjede, Rayo Vallecano ‘okrenuo‘ protiv najslabije momčadi Primere

U ponedjeljak navečer odigrane su dvije utakmice u talijanskom i španjolskom prvenstvu
Piše: HinaObjavljeno: 03. listopad 2022. 23:05

Nogometaši Udinesea probili su se na treće mjesto ljestvice talijanskog prvenstva 2-1 (0-1) gostujućom pobjedom protiv Verone u posljednjem dvoboju 8. kola.

U prvom poluvremenu Verona je stigla do prednosti golom Doiga (23) koji je bio precizan sa 10-ak metara iskosa s lijeve strane, no u nastavku je uslijedio preokret. Prvo je Beto (70) poravnao na dodavanje Deuloufeua, da bi u sudačkoj nadoknadi Bijol (90+3) bio najviši u skoku nakon ubačaja Samardžića.

Treći Udinese sada ima 19 bodova i šest uzastopnih prvenstvenih pobjeda, samo jedan manje od vodećih Napolija i Atalante, dok je Verona i dalje u zoni ispadanja, 18. s pet bodova.

Španjolska: Rayo Vallecano - Elche 2-1

U posljednjoj utakmici 7. kola španjolskog nogometnog prvenstva Rayo Vallecano je svladao Elche sa 2-1 (1-1).

Gosti su poveli golom Boyea (32), ali su Camello (40) i Unai Lopez (90+5) kreirali preokret.

Deseti Rayo sada ima 10 bodova, dok je Elche ostao na dnu s jednim bodom.

Vode Barcelona i Real Madrid sa po 19 bodova.