ISABELLA BONOTTO Afp
BEZ BROZA NEMA USPJEHA

Nogometaši Intera pretrpjeli su u 8. kolu Serie A već 4. poraz
Piše: SNObjavljeno: 01. listopad 2022. 20:05

Nema Marcela Brozovića, nema ni pobjede za Inter. U derbiju protiv Rome momčad iz Milana vodila je 1:0, ali je uspjela izgubiti 2:1. Napoli sada Interu bježi čak osam bodova, a Roma četiri. Simoneu Inzaghiju akcije stoje jako loše.

Inter je puno bolje otvorio utakmicu, a dobrih pola sata igre okrunio je Dimarco pogotkom za 1:0. Međutim, Inter je nakon toga stao a gosti iz Rima krenuli u pohod.

Gol Dimarca pogledajte OVDJE.

Dybala je već u 39. minuti zabio za 1:1, a Smalling je u 75 postavio konačnih 2:1. Inter je kod 1:1 imao prekrasno izveden slobodnjak Calhanoglua, ali je lopta odsjela na gredi.

Dybalin gol za 1:1 pogledajte OVDJE.

Inter je punih 60 minuta izgledao jako skromno i taj je slobodnjak bio jedini dobar trenutak.

Gol Smallinga za slavlje Rome pogledajte OVDJE.

Roma je stoga zasluženo slavila, a momčad Josea Mourinha sve više izgleda kao ozbiljan kandidat za naslov prvaka. Što se za Inter ne može reći. Posebno kad nema Brozovića na terenu, njegove lopte, ali i njegova trka su nenadoknadivi.

21. svibanj 2024 07:43