ISABELLA BONOTTO Afp
26. kolo Serie A

U derbiju 26. kola Serie A Juventus je u Torinu pobijedio Lazio s 3:1 iako je gubio 1:0
Piše: SN, HinaObjavljeno: 06. ožujak 2021. 22:37

Joaquin Correa doveo je Lazio u vodstvo u 14. minuti, a Juventus je dobar dio prvog poluvremena izgledao loše i neopasno po gol suparnika.

A onda se situacija promijenila u 39. minuti. Adrien Rabiot je u 39. minuti topovskim udarcem u rašlje na dodavanje Alvara Morate izjednačio na 1:1 i s neriješenim s erezultatom otišlo na odmor. A u nastavku potpuni preokret. Morata je zabio dva gola u razmaku od tri minute u 57. i 60., prvo na asistenciju Chiese, a potom iz jedanaesterca.

MIGUEL MEDINA Afp

Cristiano Ronaldo je ušao u igru za Juventus u 69. minuti kod vodstva njegove momčadi 3:1...

Sve golove s utakmice Juventus - Lazio pogledajte OVDJE.

27. travanj 2024 05:39