Nikola Vlašić

Lisa Guglielmi/livemedia/shutterstock Editorial/profimedia
SLAVLJE U TORINU

Vlašić je primio sjajnu loptu koju mu je poslao Tameze, izvukao se na stranu i iskosa pogodio za 2:1
Piše: SNObjavljeno: 06. studeni 2023. 22:45

Torino je u posljednjoj utakmici 11. kola talijanske Serie A ugostio Sassuolo. Momčad koju s klupe vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić povela je već u petoj minuti kada je Sanabria zatresao mrežu za vodstvo domaćina.

Četiri minute nakon toga Ricci je morao izaći zbog ozljede, a Jurić je u igru ubacio Nikolu Vlašića koji je susret počeo s klupe. U 18. minuti gosti su stigli do izjednačenja. Na dodavanje Berardija zabio je Thorstvedt.

Rezultat se do poluvremena nije mijenjao i s 1:1 se otišlo na odmor. U drugom dijelu ponovno je u vodstvo došao Torino, a ovoga puta strijelac je bio hrvatski reprezentativac. Vlašić je primio sjajnu loptu koju mu je poslao Tameze izvukao se na stranu i iskosa pogodio za 2:1.

Vlašiću je ovo prvi gol ove sezone, koji je stigao nakon što ga Zlatko Dalić nije zvao za utakmice s Latvijom i Armenijom, odnosno ostavio ga je samo na pretpozivu.

VLAŠIĆEV GOL POGLEDAJTE OVDJE.

Rezultat se do kraja nije mijenjao pa je Vlašićev gol tako postao ključan za pobjedu Torina nad Sassuolom.