TURSKA

Uvjerljiva pobjeda Bilića, Bešiktaš na trećem mjestu

Vladimir Dugandzic / CROPIX

Uvjerljivu su pobjedu u 16. kolu turskog prvenstva ostvarili nogometaši Beşiktaşa koje trenira bivši izbornik hrvatske reprezentacije Slaven Bilić…

Beşiktaş je kao domaćin nadigrao ''fenjeraša'' Elazigspor s 4-1, te na taj način skočio na treće mjesto. Istina, može ponovno ostati bez njega ako u nedjelju Galatasaray pobijedi Trabzonspor. Ujedno je Beşiktaş prekinuo niz od tri prvenstvene utakmice u kojima nije ostvario pobjedu.

U subotnjem je ogledu Bilićeva momčad povela u 22. minuti preko Čeha Tomaša Sivoka, ali samo sedam minuta kasnije je izjednačio Deniz Yilmaz. Drugo je poluvrijeme ipak u potpunosti bilo u znaku Beşiktaşa - dvostruki je strijelac bio Slovak Filip Hološko, a preostali je pogodak postigao Olcay Şahan.