ŠOKOVI U PREMIERSHIPU

FOTO, VIDEO Newcastle u ludoj utakmici srušio Chelsea, Wayne Rooney vuče United!

Nikica Jelavić drugi put zaredom susret je započeo na klupi, a u igru je ušao u 65. minuti pri zaostatku svoje momčadi 3-1

U 25. kolu nogometnog prvenstva Engleske Newcastle je u 90. minuti došao do pobjede protiv Chelseaja 3-2, a Everton je u trećoj minuti sudačke nadoknade izvukao remi protiv Aston Ville, bilo je 3-3.

Chelsea je u 61. minuti poveo 2-1, a onda je Moussa Sissoko sa dva gola donio preokret. Prvo je u 68. zabio za poravnanje, a u 90. minuti pogodio je za pobjedu Newcastlea.

Newcastle vs Chelsea 3:2 GOALS HIGHLIGHTS by UCL2410

Everton je do 69. minute gubio 1-3 od Aston Ville, a onda je Marouane Fellaini donio spas domaćinima. Prvo je zabio u 69., a u trećoj minuti sudačke nadoknade pogađa za 3-3. Fellaini je sa ova dva gola došao do ukupno 10 pogodaka ove sezone u Premier ligi. Hrvatski reprezentativac u dresu Evertona Nikica Jelavić ušao je u igru u 65. minuti i dva je puta zaprijetio golu Aston Ville. Prvo je u 74. minuti Jelavić iz izgledne situacije pucao, a vratar Bradley Guzan brani, a u 77. nakon kornera Leightona Bainesa na prvu stativu Nikica Jelavić zamalo postiže gol, ali stoper Ville Ron Vlaar spašava mrežu.

a 1-0 s by Futbol2101

Arsenal, koji se u zadnje vrijeme dosta muči, uspio je na svom terenu pobijediti Stoke sa 1-0, a strijelac je bio Lukas Podolski u 78. minuti.

Fellaini (2) (Everton) by Veabiri

U posljednjem susretu subotnjeg programa 25. kola nogometnog prvenstva Engleske vodeći Manchester United je u gostima pobijedio Fulham 1-0 pogotkom Waynea Rooneyja u 79. minuti. Hrvatski nogometaš Mladen Petrić igrao je za Fulham od 82. minute.

Premierliga, 25. kolo:

QPR – Norwich 0-0

Arsenal – Stoke City 1-0 (Podolski 1-0)

Everton – Aston Villa 3-3 (Anichebe 21, Fellaini 69, 90+3 / Benteke 2, 61, Agbonlahor 24)

Newcastle – Chelsea 3-2 (Gutierrez 41, Sissoko 68, 90+1 / Lampard 55, Mata 61)

Reading – Sunderland 2-1 (Kebe 7, 85 / Gardner 29-11m)

West Ham – Swansea 1-0 (Carroll 77)

Wigan – Southampton 2-2 (Caldwell 25, Maloney 90 / Lambert 64, Schneiderlin 85)

Fulham – Manchester United 0-1 (Rooney 79)

1. Manchester United 25 20 2 3 60-31 +29 62

2. Manchester City 24 15 7 2 45-19 +26 52

3. Chelsea 25 13 7 5 51-27 +24 46