PREMIERSHIP SENZACIJA

FOTO, VIDEO: VELIKI POVRATAK SPECIAL ONEA Pogledajte Lampardovu golčinu s 35 metara

Veliki Portugalac u svome 'drugom debiju' na klupi Chelseaja izazvao je pravu malu euforiju u Londonu

Engleski nogometni premierligaši Chelsea i Tottenham otvorili su novu sezonu pobjedama. Bluesi' koje predvodi Jose Mourinho nakon što se ovoga ljeta vratio na Stamford Bridge, pobijedili su Hull City 2:0, dok je Tottenham na gostovanju kod novaka u elitnom društvu Crystal Palacea slavio 1:0.

Chelsea je slavio golovima Oscara (13) i Franka Lamparda (25) koji je u šestoj minuti promašio kazneni udarac.

Atmosfera je u nedjelju, na londonskom Stamford Bridgeu, proključala kada je na travnjak izašao Jose Mourinho, novi-stari trener Chelseaja. Portugalca su oduševljeno dočekali navijači na startu nove sezone Premierlige...

Spursi su do bodova protiv Crystal Palacea stigli pogotkom Španjolca Roberta Soldada u 50. minuti iz jedanaesterca. Soldado je ovoga ljeta za 30 milijuna eura stigao na White Hart Lane iz Valencije.

Crystal Palace vs Tottenham 0:1 MATCH HIGHLIGHTS by footballdaily1