NAJBOLJI DANI KARIJERE

Najkorisniji igrači Primere: Ronaldo, Costa, Messi i Rakitić!

Na listi najkorisnijih igrača Primere Rakitić je na četvrtom mjestu, sa 7 golova i 3 asistencije

U 12. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Sevilla je u subotu na domaćem terenu poražena od Celte sa 0-1 pogotkom Alexa Lopeza u 47. minuti. Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić ponovno je bio najbolji igrač Seville.

Svojim suigračima je namjestio tri izgledne prilike. Prvo u 11. minuti je odlično uposlio Stéphanea Mbiaju, koji iz neposredne blizine glavom puca pored gola. U 66. minuti asistirao je Sebastiánu Cristóforu, a u 83. Vitolu, ali obojica su bili neprecizni.

U 82. minuti Rakitić je mogao biti strijelac, njegov odličan udarac sa 30 metara u donji desni kut vratar Hugo Mallo uspio je obraniti. Na listi najkorisnijih igrača Primere Rakitić je na četvrtom mjestu, sa 7 golova i 3 asistencije. Ispred njega su samo Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Diego Costa (Atlético Madrid) i Lionel Messi (Barcelona).

Primera, 12. kolo:

Sevilla - Celta 0-1 (Alex Lopez 47)

Real Sociedad - Osasuna 5-0 (Ansotegi 33, Inigo Martinez 48, Griezmann 56, Castro 78, Seferović 88)

Almeria - Valladolid 1-0 (Rodri 38)

Rayo Vallecano - Real Madrid 2-3 (Jonathan Viera 53, 55 / Cristiano Ronaldo 3, 48, Benzema 31)

Redoslijed: 1. Barcelona 34, 2. Atletico Madrid 30 (-1), 3. Real Madrid 28, 4. Villarreal 20 (-1), 5. Athletic 20 (-1), 6. Getafe 19 (-1)..., 12. Sevilla 13, 13. Celta 12...

25. svibanj 2024 08:16