PSG ISPAO U MANCHESTERU

Nogometaši Real Madrida šestu sezonu uzastopce i Manchester Cityja prvi put u povijesti izborili su plasman u polufinale Lige prvaka.
 Denis Doyle / Getty

Real Madrid - Wolfsburg 3:0 (Ronaldo 16', 17', 77')

Real Madrid (4-3-3): Navas - Carvajal, Pepe, S. Ramos, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Trener: Zinedine Zidane

Wolfsburg (4-2-3-1): Benaglio - Vierinha, Naldo, Dante, R. Rodriguez - L. Gustavo, Guilavogui - Henrique, Arnold, Draxler - Schürrle.

Trener: Dieter Hecking

Sudac: Viktor Kassai (Mađarska)

Nogometaši Real Madrida šestu sezonu uzastopce izborili su plasman u polufinale Lige prvaka nakon što su u uzvratnom susretu četvrtfinala na Santiago Bernabeu pobijedili Wolfsburg 3-0 i tako nadoknadili poraz od 0-2 iz prve utakmice.

Junak utakmice bio je trostruki strijelac Cristiano Ronaldo (16, 17, 77) koji je ove sezone zabio čak 16 golova u 10 utakmica Lige prvaka. Luka Modrić odlično je odigrao cijeli susret za 'Kraljevski klub', a u 76. minuti je izborio slobodni udarac iz kojeg je Ronaldo zabio treći gol na utakmici. Luka je igrao do 90. minute kada ga je zamijenio Varane. Mateo Kovačić nije bio u krugu kandidata za nastup i utakmicu je pratio s tribina.