UKRAJINA

VIDEO Srna zabio u derbiju, teška pobjeda Dinama

Sljedeći suparnik zagrebačkog Dinama u skupini A Lige prvaka, Dinamo iz Kijeva u susretu je 10. kola ukrajinskog nogometnog prvenstva na svom stadionu jedva svladao Zarju iz Luganska sa 1-0 (0-0). Jedini pogodak postigao je Raffael u 81. minuti, 10 minuta nakon što je zamijenio našeg Niku Kranjčara.

Drugi hrvatski reprezentativac u redovima Kijevljana, Ognjen Vukojević odigrao je svih 90 minuta za Dinamo. Dinamo je igrao u sastavu: Šovkovski - Dario Silva, Hačeridi, Betao, Taiwo - Vukojević, Gusev; Bogdanov (Milevski, 80), Kranjčar (Raffael, 71), Jarmolenko (Yussuf, 86) - Ideye.

Pogotkom hrvatskog reprezentativca Darija Srne nogometaši Šahtara su u Donjecku, u derbi utakmici s 2-1 pobijedili Dnjipro...

Tako je Šahtar ostao na savršenom omjeru od - deset pobjeda. Ovaj put takvo što isključivo može zahvaliti Srni, koji je u 80. minuti pogodio s dvadeset metara za pobjedu.

Darijo Srna je odigrao cijelu utakmicu, dok je Eduardo ušao u igru u 82. minuti. Kod Dnjipra je cijelu utakmicu odigrao Ivan Strinić, a s klupe je sve promatrao Nikola Kalinić.