DOBRE VIJESTI IZ SIBIRA

JUGRA - MEDVEŠČAK 1-4 Medvjedi su odličnom igrom nastavili niz pobjeda na Dalekom istoku!

Domaća je Jugra povela golom Kručinina u 5. minuti, no već do kraja prve trećina je prednost otišla na stranu Medveščaka. .

Hokejaši Medveščaka upisali su novu gostujuću pobjedu u KHL ligi. Poslije nedavnog slavlja kod jakog Barisa u Astani, u subotu je pred Medveščakom pala i Jugra.

Pobijedila je hrvatska momčad 4-1 (2-1, 1-0, 1-0), te time došla do četvrte pobjede u posljednjih pet nastupa.

Domaća je Jugra povela golom Kručinina u 5. minuti, no već do kraja prve trećina je prednost otišla na stranu Medveščaka. Prvo je izjednačio Michael Ryan, a u 15. je prednost gostima donio Bill Thomas.

U svakoj od sljedeće dvije trećine Medveščak je zabijao po jednom za konačno slavlje od 4-1. Strijelci su bili Michael Glumac i Ryan Vesce.

KHL liga, subota:

Jugra - Medveščak 1-4 (1-2, 0-1, 0-1)

Redoslijed: 1. Dinamo Moskva 94 (44 utakmice), 2. SKA Sankt Peterburg 91 (46), 3. Lev Prag 83 (45), 4. CSKA Moskva 79 (47), 5. Donbass 79 (45), 6. Medveščak 78 (46)...

02. lipanj 2024 13:27