CROPIX
PORAVNALI SE S GALATOM

DOMAGOJ VIDA STARTAO POBJEDOM S NOVIM TRENEROM Bešiktaš promijenio navike i razveselio svoje fanove

Piše: HinaObjavljeno: 01. veljača 2020. 18:45

Domagoj Vida dobio je novog trenera, a s njim je stigao i prekid serije loših rezultata...

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida odigrao je svih 90 minuta za Bešiktas koji je u susretu 20. kola turskog prvenstva sa 2-1 (1-1) kao gost svladao Rizespor za koji je povremeni hrvatski reprezentativac Dario Melnjak odigrao također svih 90 minuta.

Bila je to prva utakmica Bešiktasa s novim trenerom Sergenom Yalcinom, a s ova tri boda se poravnao na ljestvici sa šestoplasiranim Galatasarayom, oba kluba sada imaju po 33 boda, osam manje od vodećeg Sivasspora.

Rizespor je ostao 11. sa 24 boda.

Omis, 071019.
Stadion Andjelko Marusic Ferata.
Hrvatska nogometna reprezentacija odradila je trening na stadionu u Omisu pred kvalifikacijsku utakmicu s Madjarskom koja se igra na Poljudu u cetvrtak.
Na fotografiji: Domagoj Vida.