PIERRE-PHILIPPE MARCOU Afp
BOMBA S 25 METARA

U sudaru između Atletico Madrida i Valencije pao je jedan od najboljih golova sezone
Piše: SNObjavljeno: 25. siječanj 2021. 08:59

U dvoboju 20. kola Primere Atletico je Madridu slavio protiv Valencije s 3-1 i povećao svoju prednost na tablici.

Momčad Diega Simeonea nije omelo ni rano vodstvo gostiju, u 10. minuti kada je strijelac bio Uroš Račić. Joao Felix je izjednačio u 23. minuti, Luis Suarez donio prednost u 54., da bi konačnkih 3-1 postavio Angel Correa (72).

Ipak, osim pobjede valja izdvojiti upravo pogodak Uroša Rančića čiju bombu s više od 25 metara nije uspio zaustaviti čak niti Jan Oblak koji slovi za jednog od najboljih vratara svijeta.

Spektakularni pogodak Uroša Rančića pogledajte OVDJE!

20. travanj 2024 11:42