JORGE GUERRERO/AFP
Novi sjajan nastup

Ivan Rakitić zabio i stavio točku na i ekspresnog preokreta Seville! U 25 minuta postigli tri gola

Hrvatski veznjak je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade zatresao mrežu za konačni rezultat
Piše: SNObjavljeno: 27. rujan 2020. 20:32

U 3. kolu Primere Sevilla je stigla do gostujuće 3:1 pobjede protiv Cadiza, a posljednji gol za pobjednički sastav zabio je Ivan Rakitić.

On je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade zatresao mrežu za konačni rezultat. Hrvatski veznjak je sjajno pratio kontranapad, istrčao puni sprint i sigurno pospremio nesebično dodavanje El Haddadija.

Svi su golovi postignuti u drugom poluvremenu. U 48. minuti Salvi Sanchez doveo je Cadiz u vodstvo, a onda je uslijedio preokret Seville. U 65. minuti mrežu je zatresao Luuk de Jong, u 90. Munir El Haddadi, da bi se potom među strijelce upisao i 'Raketa'.

26. travanj 2024 09:08