REUTERS/Ciro De Luca
SERIE A

Piše: Igor KrištaforObjavljeno: 08. veljača 2017. 20:29

Završena je zaostala utakmica 18. kola Serie A između Crotonea i Juventusa. Gosti iz Torina pobijedili su s 2:0, a prvi gol zabio je Mario Mandžukić u 60. minuti.

S desne strane ubacio je Alves, sjajno je glavom pucao Asamoah, vratar Crotonea je obranio, a Mandžukić je iz odbijanca pospremio loptu u mrežu i zabio svoj peti gol u Serie A ove sezone.

Na 2:0 za Juventus povisio je Gonzalo Higuain u 74. minuti i zabio svoj 16. ovosezonski pogodak.

Hrvatski duo je inače započeo od prve minute, a Pjaci je ovo premijerna utakmica koju je započeo u Juventusu u Serie A.

Odigrao je vrlo dobru utakmicu, par puta se našau u izglednim situacijama za gol, a zamijenjen je u 89. minuti.

Ovom pobjedom vodeći Juventus je stigao na 57 bodova i povećao je svoju prednost u odnosu na drugu Romu na sedam, a na treći Napoli na devet bodova.

Crotone je ostao pretposljednji, 19. sa 13 bodova, devet manje od 17. Empolija koji drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak.