Ogorčeni Bilić se jedva suzdržao: 'Pokušavam biti pristojan! A zapravo mi ide mi para na uši!'

• Jutarnji.hr

• OBJAVLJENO:
  • 17.04.2016. u 19:20

Reuters / John Sibley Livepic

U sjajnom i dramatičnom susretu 34. kola engleskog nogometnog prvenstva Leicester City i West Ham su odigrali 2:2, a domaćin je izvukao bod golom iz jedanaesterca u petoj minuti sudačke nadoknade.

Leicester je poveo golom Jameia Vardyja u 18. minuti. Kante je povukao brzu kontru uposlivši Vardyja koji je ušao u kaznerni prostor i zabio u desni kut suparničkog gola. Bio je to njegov 22. pogodak ove sezone čime se izjednačio na vrhu ljestvice najboljih strijelaca s napadačem Tottenhama Harryjem Kaneom.

Međutim, Vardy je u 56. minuti isključen zbog drugog žutog kartona što su gosti iskoristili i u posljednjih šest minuta okrenuli rezultat golovima Andrewa Carrolla (84-11m) i Aarona Cresswella (86). Kada se već činilo kako će Bilićeva družina slaviti na King Power stadionu, Leicester je izjednačio iz kaznenog udarca kojeg je uspješno realizirao Leonardo Ulloa.

Leicester City 2 - 2 West Ham All Goals and... by ViralDailyTV

Razbjesnila je ta odluka Slavena Bilića jer je bio nadomak nove senzacionalne pobjede.

"Ajmo biti pošteni i reći: To nije bio penal! S druge strane, teško je i sucima u takvim situacijama pogotovo kada ti tusuće ljudi vrišti na svaku dugu loptu koja ide u šesnaesterac. Oni urlaju 'penal!' ili 'ruka' ili 'prevara' ili 'simuliranje' i jasno da je onda teško. Jasno je da nije bilo penala, ali ni sucu nije bilo lako", rekao je Bilić vidno uznemiren zbog ispuštena dva boda u doslovno zadnjim sekundama i onda objasnio da se zapravo jedva suzdržava.

"Pokušavam biti pristojan prema njemu. Ali zapravo mi ide para na uši! Ma samo želim reći da je sucu bilo teško ne potpasti pod utjecaj svih na stadionu", suzdržao se ipak bivši hrvatski izbornik.

Kako bismo novi Jutarnji.hr učinili još boljim, bržim i modernijim, tijekom perioda transformacije do 6. svibnja paralelno ćete ga moći pratiti na dvije adrese – stari portal nalazi se na adresi Jutarnji.hr, a novi na novi.Jutarnji.hr.
Na novom se portalu promjene događaju svaki dan stoga popunite upitnik na dnu stranice ili kliknite na link i napišite nam svoje mišljenje kako bismo portal što bolje prilagodili upravo vama!