PLAY-OFF LP

Napadač 'šišmiša' majstorki je zabio u 4. minuti lobom s 15 metara
MONACO - AUGUST 25: Alvaro Negredo (L) of Valencia scores the opening goal during the UEFA Champions League qualifying round play off second leg match between Monaco and Valencia on August 25, 2015 in Monaco, Monaco. (Photo by Valerio Pennicino/Getty Images)
 Valerio Pennicino / Getty Images / 2015 Getty Images

Valencia je u gostima igrala protiv Monaca u play-off utakmici za ulazak u Ligu prvaka, a španjolsku momčad je u vodstvo doveo Alvaro Negredo.

Napadač 'šišmiša' majstorki je zabio u 4. minuti lobom s 15 metara kojeg je izvrsni hrvatski vratar Danijel Subašić mogao samo ispratiti pogledom.

U 18. minuti Raggi je izjednačio i pružio tračak nade momčadi iz Kneževine u plasman u LP, budući da su prvu utakmici izgubli rezultatom 3-1. Na kraju je Monaco slavio s 2-1 što je bilo nedovoljno za plasman u Ligu prvaka.

26. travanj 2024 14:47