STRAŠNA VIZIJA

Screenshot: Reddit

Luka Modrić je bio jedan od najboljih pojedinaca Real Madrida u utakmici 34. kola Primere protiv Villarreala.

U 76. minuti Modrić je zabio treći gol Reala za konačnih 3:0. Nakon lijepog ubacivanja Danila hrvatski veznjak je ljevicom poklopio loptu i postigao svoj drugi gol sezone u španjolskom prvenstvu.

Do 79. minute, kada ga je trener Zinedine Zidane povukao iz igre, Modrić je sjajno dirigirao Realovom igrom, a osim s krasnim golom istaknuo se jako dobrim pregledom igre i dodavanjima.

S lijeve, desne, strane i iz sredine, Modrić je gurao svoje suigrače u izgledne prilike i jedan je od najzaslužnijih za osmu uzastopnu pobjedu Reala u Primeri, kojom je ostao sam bod iza vodećeg dvojca, Barcelone i Atletico Madrida.

26. travanj 2024 09:34