Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
Regija

VIDEO Visoke tenzije u Osijeku! Vrlo intenzivno sučeljavanje bivših UFC boraca: ‘Idemo u rat!‘

Tom Breese i Marcin Prachnio

 FNC
Nakon otkazivanja borbe između Pejića i Šikića, Breese i Prachnio postali su ‘main event‘ FNC 32 priredbe

Nakon što je jutros obavljeno službeno vaganje za osječku FNC 32 priredbu, a koje je obilježio Vladimir Šikić i njegovo prebacivanje gornje granice lake kategorije za gotovo pet kilograma, što je rezultiralo otkazivanjem glavne borbe večeri (s Filipom Pejićem) i "Sunshineovim" izvanrednim otkazom, u popodnevnim je satima uslijedilo i medijsko vaganje, odnosno sučeljavanje boraca.

Posebno je bilo zanimljivo sučeljavanje Toma Breesea i Marcina Prachnija, koji su, nakon uvodno spomenutog otkazivanja, promovirani u "main event". Među dvojicom bivših UFC boraca pojavila se velika tenzija, a njihov "staredown" potrajao je gotovo dvije minute i pritom konstantno razgovarali prijetećim tonom. Čak ni višestruki pokušaji čelnog čovjeka FNC-a, Dražena Forgača, da se okrenu prema fotografima, nisu urodili plodom budući da dvojica poluteškaša jednostavno nisu skidali pogled jedan s drugog.

- Razgovarali smo o ljubavi. Samo mir i ljubav - uz osmijeh je rekao Prachnio nakon sučeljavanja pa potom uskliknuo: "Idemo u rat!", dok je Breese dodao: - Obojica to želimo. Svi želimo dobru borbu, a ja ne idem nigdje.

Ovo vrlo intenzivno sučeljavanje, kao cijelo medijsko vaganje i sva ostala sučeljavanja, možete pogledati u videozapisu koji slijedi.

Okršaj Breesea i Prachnija donedavno bi, spmenimo i to, potpuno legitimno, mogao biti uvršten i na "main card" neke UFC-ove priredbe. Riječ je, naime, o prekaljenim borcima koji iza sebe imaju čak 19 borbi pod okriljem najjače MMA organizacije na planetu, a njihov dolazak u Osijek zorno ilustrira koliko je FNC kao organizacija narastao u proteklih pet godina.

19. lipanj 2026 19:43