Točno 17.092 gledatelja pratilo je uzvratnu su dramu između Dinama i Thuna pratila prošloga tjedna, a sa sličnim brojkama bi mogla koketirati i prva utakmica "modrih" protiv Kauno Žalgirisa. Poluprazan ili polupun Zagreb - ovisno o pogledu na život - jasno ilustriraju neuobičajeno puste ulice glavnoga grada, pa žiteljima metropole od jedne točke do druge treba osjetno manje vremena nego inače, ali zagrebačka publika će osvježenje u utorak potražiti na Maksimiru.
Iako se najavljuje još jedna sparna večer, kao što je to bilo u petak protiv Slaven Belupa, pa će u vrijeme prvog zvižduka protiv Žalgirisa na termometru biti 31 stupanj prema trenutačnoj prognozi, tribine će biti popunjene. Prema onome što smo doznali, u ponedjeljak je do podneva izdano više od 12.000 ulaznica za utakmicu i popunjavala su se posljednja mjesta na donjim etažama sjeverne i zapadne tribine, stoga je jasno da će "modri" od prve minute ponovno imati bučnu podršku navijača.
U Zagreb će sletjeti i gostujuća publika, kojoj je Kauno Žalgiris ponudio opciju povratnog leta za 150 eura, pa će litavski navijači na utakmicu stići u ekspediciji s igračima.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....