Navigation toggle

Luka Stojković i Miha Zajc

 JILL DELSAUX Afp
KAKO SU IGRALI

Livaković najbolji, Stojković je skoro bio igrač utakmice, jedna od lošijih partija Mihe Zajca

Dinamo je u Belgiji odigrao hrabru utakmicu. Eh, da je tako bilo u Zagrebu, možda bismo pisali o osmini finala
Piše: Tomislav JuranovićObjavljeno: 27. veljača 2026. 00:01

Nakon što su u prvom susretu izgubili u Zagrebu s 1:3, nogometaši Dinama uspjeli su u Genku slaviti identičnim rezultatom, gurnuvši susret u produžetak. Nažalost, u dodatnih 30 minuta domaćin je zabio dva gola, a Dinamo je nakon Stojkovićeve gluposti ostao s igračem manje. (Hina)


Najbolji: Livaković 7 – primio je tri pogotka, ali pritom je s barem tri velike obrane držao Dinamo u igri.

Valinčić 6 – asistencija, ali i veliki problemi u drugom dijelu i produžetku.

McKenna 6,5 – odigrao sjajno, gotovo bez pogreške, držao obranu.

Galešić 6 – stabilna utakmica, u Europi je izgledao bolje od Domíngueza.

Goda 6 – solidna partija, s obzirom na ofenzivne okolnosti i gredu. Imao je par kikseva u defenzivi.

Stojković 7 – bio je skoro igrač utakmice, pokazao da je “taj”, ali već treće isključenje – hej!?

Mišić 6,5 – imao je jednu kritičnu situaciju, inače je kapetanski držao sredinu terena.

Zajc 5,5 – jedna od lošijih partija Slovenca, nije ga bilo gotovo nigdje.

Topić 6 – opet zamjetan, uz nekoliko odličnih dodavanja; ocjenu malo ruši defenzivna igra.

Bakrar 6,5 – “igriv” mnogo više od Belje, pogotovo u ovakvim eurodvobojima.

Vidović 6 – slično kao i Topić, vrlo korektno, napredak, ali uz česte gubitke posjeda.

Perez Vinlöf 5,5 – imao je par minijatura, ali je defenzivno lošija opcija od Gode.

Lisica 5,5 – i dalje se osjećaju posljedice bolesti. Trudi se, ali…

Varela 5,5 – realno se i dalje teško nosi sa zahtjevima ozbiljnog nogometa.

Soldo – igrao premalo za ocjenu.

Zebić – igrao premalo za ocjenu.

Šunta – igrao premalo za ocjenu.

Trener Kovačević 6 – pozitiva za hrabrost i dobro postavljenu utakmicu; eh, da je tako bilo u Zagrebu…

23. lipanj 2026 21:52