Elina Svitolina je iznenadila Amerikanku Coco Gauff sa 6:1, 6:2 u samo 59 minuta. Ukrajinka je tako osigurala polufinale Australian Opena gdje je čeka prva tenisačica svijeta, Arina Sabaljenka. No, zanimljivo je ono što se dogodilo nakon meča u Rod Laver Areni, gdje je krov bio zatvoren zbog ekstremnih vrućina.
Naime, Gauff je doživjela totalno pomračenje uma te je zbog neočekivanog poraza izbacila svoj bijes na svom reketu. U stilu našeg Gorana Ivaniševića je opalila reketom osam puta o pod tunela nakon meča, dok je službeno osoblje prolazilo kraj nje i gledalo je u čudu.
- Prizor nije iznenađujuć s obzirom što se sve nakupilo u zadnjih sat vremena - izjavio je komentator na ESPN-u.
Navodno je Gauff tražila rekete koji su skoro kilogram lakši, ali nije se sama obratila služđbenim osobama, već je to učinila nako jako zanimljiv način. Možda je do stresa, možda i do nervoze, ali Amerikanka je svoje želje izjašnjavala preko sakupljačice lopti. Koristila ju je kao jedini način komunikacije, no reketi nisu bili dostavljeni na vrijeme i Gauff se nije uspjela izvući iz poraza do kraja meča.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....