
Finalni je tjedan pete sezone sociološkog eksperimenta, a pakiranje u "Braku na prvu" znači kraj jedne faze i početak razmišljanja o finalnoj odluci - žele li biti par i kad se kamere ugase.
"Definitivno mislim da je ovaj odlazak samo kratko razdvajanje", kaže Darko i nastavlja: "Ne mogu reći da sam se zaljubio u Bojanu, ali da sam htio nešto više od prijateljstva - definitivno jesam."
Bojana se veselila što ide kući jer joj nedostaju bližnji, ali kaže i da se naviknula na Darka. "Nedostajat će mi ovaj stan, malo ćeš mi i ti nedostajati", jasna je. Darko smatra da mu je suživot s Bojanom prošao odlično, u početku su se složili oko svega, a i ona je zahvalna što je dobila Darka. "Naviknuli smo se probuditi jedno uz drugo", nastavlja Darko kojem nije svejedno što se rastaju, baš kao i Bojani koja je jako emotivna.
"Shvatila sam da je kraj - kraj našeg druženja, kraj druženja s ekipom", kaže i zaključuje: "Sad ću pustiti da ovih još nekoliko dana prođe, da u miru još jednom razmislim, pustit ću se da iznenadim i samu sebe."
"Sretna sam i zadovoljna samom sobom - dobila sam ono to sam htjela jer sam upoznala bolje sebe", kaže Irma, a i Franjo priznaje da je radio na sebi. "Poznat sam po tome da nekako sve ‘metem pod tepih‘, teško se suočavam, a sad sam tu dosta radio na tome i ako sad krenem sa suočavanjem s nekim stvarima, bit će mi super", kaže i dodaje: "Nije mi žao što je završilo, drago mi je ako su Kristina i Marko sretni. Sa mnom nije bila kompatibilna tako da nemam iskreno problem s tim. Prsten i fotke ostavljam iza sebe, ali opet, i to su neke uspomene."
Dodaje da ne vuče nikakvu gorčinu zbog svega što je doživio, uvijek će vjerovati u ljubav i siguran je da će se nastaviti družiti s Irmom jer je ona osoba koja vrijedi i takve osobe voli imati u svom krugu i kaže da je sudjelovanjem u showu, srušio neke predrasude. "Ovo vrijeme razdvojenosti definitivno će pokazati u kojem smjeru ide taj odnos s Irmom", priznaje.
Kako će se pozdraviti ostali parovi i hoće li naposljetku dati priliku ljubavi - ne propustite pogledati večeras u 21.15 na RTL-u ili odmah na platformi Voyo.
Komentari
0