Predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović hitno odlazi u Zadar koji je poplavljen i sastat će se s predstavnicima lokalne vlasti i članovima kriznog stožera.
Zbog odluke da odmah otputuje u Zadar skraćene su i aktivnosti koje su bile predviđene za danas. Inače, prije puta u Zadar Grabar-Kitarović primit će vjerodajnice od novog papinskog nuncija u Hrvatskoj Giuseppe Pinta.
Kako je predviđeno predsjednica će sutra otputovati u službeni posjet Mađarskoj, gdje će se susresti s vodećim mađarskim političarima i između ostalog razgovarati o odluci da ta zemlja ne podrži hrvatski ulazak u OECD.
Oko 15 sati u Zadar će doći i predsjednik Vlade Andrej Plenković te ministar unutranjih poslova Davor Božinović, kao i ministar obrane Damir Krstičević.
Kako je izvijestilo je Ministar...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....