RAZLOZI SLIČNI RUNTIĆEVIM

TOTALNO URUŠAVANJE ŽIVOG ZIDA I tajnik stranke pobjegao glavom bez obzira: 'Ne smijem ništa potpisvati, nemam uvid u financije!'

 Facebook

Živi zid zguran nizom afera Vladimire Palfi i Ivana Vilibora Sinčića u živo blato teško zadržava isto brojno stanje. Nakon što ga je u dramatičnim okolnostima napustio supredsjednik Hrvoje Runtić, sljedeći na potezu je i Ivan Đanić, tajnik Živog zida koji se želi trajno razdružiti s trojcem i strankom, samo što nema kome podnijeti ostavku jer Glavni odbor ne postoji, saznaje Jutarnji list iz izvora bliskih Đaniću.


Đanić je o svom odlasku obavijestio Ivana Pernara. Razlozi zbog kojih i Đanić odlazi vrlo su slični onima zbog kojih je ostavku dao Runtić. Đanić se kolegama žalio kako kao tajnik nije imao nikakav uvid u financije, a apsurdnim smatra i to da nije imao pravo potpisa. No, Đanić je prvenstveno razočaran nizom otkrića o moralnim i pravnim akrobacijama Vladimire Palfi i Ivana Sinčića te je zaključio da ne želi biti dio ekipe kojoj je borba za sirotinja samo paravan za osobni probitak.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?

Komentari (0)

Učitavanje komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
07. svibanj 2025 22:30