U
Hypo Alpe Adria Bank
imenovana su tri nova regionalna direktora,
Joško Mihić, Rajka Valentina Miljković te Marija Šverko.
Troje novoimenovanih direktora dugogodišnji su djelatnici Hypo banke s bogatim iskustvom u financijskoj industriji te su svo troje diplomanti Ekonomskog fakulteta u Zagrebu.
Joško Mihić na poziciju direktora regije Dalmacija dolazi s mjesta menadžera Odjela za upravljanje rizicima.
Rajka Valentina Miljković dolazi na poziciju direktora regije Centralna Hrvatska, a pridružila se Hypo banci 2003. godine s već bogatim iskustvom na rukovodećim pozicijama u bankarskom sektoru.
Na mjesto direktora regije Zagreb dolazi Marija Šverko, koja od početka 2008. godine obnaša funkciju voditeljice zagrebačke podružnice Hypo banke. Šverko je u Hypo banku došla prije sedam godina tijekom kojih je obavljala niz dužnosti: od financijskog savjetnika do menadžera u Sektoru poslovanja s pravnim osobama
NT
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....