KONCERT NA JAZINAMA

Seal nastupa u Zadru 14. srpnja

opatija, 250704britanska pop zvijezda seal henry samuel - koncert na ljetnoj pozornicifoto tea cimas-ziv-
 Tea Cimaš/CROPIX
Ulaznice za nastup pjevača poznatog i po braku s manekenkom Heidi Klum mogu se kupit na svim prodajnim mjestima Eventima
Ulaznice za nastup pjevača poznatog i po braku s manekenkom Heidi Klum mogu se kupit na svim prodajnim mjestima Eventima

ZAGREB - Potvrđen je nastup poznatoga britanskoga glazbenika Seala 14. srpnja na Jazinama u Zadru, u organizaciji Turističke zajednice grada Zadra i Lupa promocije. Ulaznice za glazbeni spektakl sutra se puštaju u prodaju po cijeni od 220 kuna, a kapacitet dvorane na Jazinama je ograničen na 6000 posjetitelja koji će moći uživati u njegovu nastupu.

U Ciboni bio 2006.

Ulaznice se mogu kupiti na svim prodajnim mjestima Eventima te putem njihove službene internetske stranice.

Pjevač s uspješnom višegodišnjom karijerom i stečenom svjetskom slavom ovom će prilikom treći put posjetiti Hrvatsku, a posljednji put je pred domaćim obožavateljima nastupio 2006. godine u zagrebačkoj koncertnoj dvorani Dražena Petrovića.

Složna obitelj

Glazbenik puna imena Seal Henry Olusegun Olumida...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
22. prosinac 2025 03:00