Korisnici na Facebooku provode otprilike 50 milijuna sati na dan manje nego što je to bio slučaj prije promjena u načinu distribucije sadržaja putem News Feeda, piše The Verge.
Pokušaji Facebooka da sadržaj u News Feedu učini osobnijim i da spriječe širenje lažnih vijesti rezultirali su padom, međutim čelni čovjek Facebooka Mark Zuckerberg kaže da će taj pad u konačnici pomoći društvenoj mreži.
Izvještaj za četvrti kvartal 2017. godine kaže da je broj aktivnih dnevnih korisnika u Sjedinjenim Američkim Državama i Kanadi pao sa 185 milijuna na 184 milijuna dok je broj mjesečnih aktivnih korisnika ostao na 239 milijuna. Unatoč tome, broj dnevnih i mjesečnih aktivnih korisnika društvene mreže narastao je u odnosu na treći kvartal za 14 posto.
Recode piše da je br...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....