BRAČNE AKROBACIJE

Nikolina Pišek: Jesmo se zaručili, ali vjenčati se nećemo

Opatija, 300509.U Opatiji se 29. i 30. svibnja odrzava 14. Hrvatski radijski festival. Na finalnoj veceri pop i rock glazbe na Ljetnoj pozornici nastupilo je 20 izvodjaca, grand prix osvojili su Nina Badric i Hari, nagradu radijskih slusatelja Colonia, a nagradu glazbenih urednika Vanna i Jacques. Na fotografiji: Voditeljica Nikolina Pisek i decko Kristijan Curavic.Foto: Tea Cimas / Cropix
 Tea Cimaš / Cropix

ZAGREB - Istina je, Kristijan me zaprosio prije godinu dana na moj rođendan, ali nije točno da naveliko planiramo svadbu, kako to prenose mediji. Mi i inače nismo ljudi koji bi takve stvari planirali. Ako do svadbe dođe, lijepo. Ako ne dođe, opet lijepo. Ono što je meni najvažnije jest da nam je zajedno lijepo, da se međusobno poštujemo, podržavamo i volimo, a ne vjerujem da bi mi to mogao osigurati bilo kakav komad papira, pa tako ni potvrda da sam udana žena - kaže Nikolina Pišek.

Lijepa televizijska voditeljica, očito je, nije znala da se njezin dragi u novinama izlanuo i ispričao da ju je zaprosio tako da je kleknuo na koljena ispred zgrade Nacionalne knjižnice u Zagrebu.

- Svjesna sam da publiku zbog mog posla zanimaju i moje privatne stvari i razmišljanja, ali doista...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
28. prosinac 2025 22:39