DAŠAK DERBIJA

Na stadionu se okupilo oko 20 000 ljudi, a lijep pogodak Balića razveselio je brojne navijače Hajduka na sjeveru Poljuda

U derbiju 25. kola Prve HNL u Splitu su nogometaši Hajduka i Dinama odigrali 1-1 (0-0). Splićane je do pobjede, a Dinamo od prvog poraza u dosadašnjem dijelu prvenstva, dijelilo samo petnaestak sekundi igre.

Hajduk je poveo pogotkom mladog Andrije Balića u 74. minuti, a u četvrtoj minuti sudačke nadoknade za Zagrepčane je strijelac bio Paulo Machado. Na stadionu se okupilo oko 20 000 ljudi, a lijep pogodak Balića razveselio je brojne navijače Hajduka na sjeveru Poljuda.

29. travanj 2024 12:29