DEBI U ŠPANJOLSKOJ

PRVE MINUTE U PRIMERI Sammir debitirao za Getafe u remiju protiv Espanyola

U posljednjih pet prvenstvenih utakmica Levante je ostvario dvije pobjede i tri remija, a u tom je razdoblju primio jedan jedini gol.

Nogometaši Levantea nastavili su s penjanjem na ljestvici španjolske Primere, pa se tako trenutačno nalaze na sedmom mjestu.

U subotu, u utakmici 26. kola, Levante je na domaćem terenu pobijedio Osasunu 2-0. Utakmica je riješena u prvom dijelu kada su i postignuta oba pogotka. Prvo je Diop već u 4. minuti doveo domaćina u vodstvo, dok je Ruben Garcia u 42. postavio, kasnije se pokazalo, konačnih 2-0.

Malaga i Valladolid su podijelili bodove odigravši 1-1, baš kao i Getafe i Espanyol, s tim da na ovoj potonjoj utakmici nije bilo pogodaka. Povremeni hrvatski reprezentativac Sammir je ušao u igru u 64. minuti umjesto Diega Castra te iznudio slobodni udarac u opsanoj zoni gostiju.