POLUDIO ZBOG TERMINA

RONALDO LJUT NA ČELNIKE PRIMERE 'Kako su mogli staviti El Clasico u subotu? Pa dva dana smo se odmarali'

Prva zvijezda europskog prvaka Real Madrida Cristiano Ronaldo oštro je kritizirao čelnike Primere zbog subotnjeg termina derbija s Barcelonom na Santiago Bernabeu.

Portugalac smatra kako se utakmica trebala igrati u nedjelju, a ne u subotu u 18.00 sati s obzirom da je 'Kraljevski klub' u srijedu imao ogled Lige prvaka protiv Liverpoola.

"Nije mi jasno kako je termin utakmice u subotu, kada smo mi u srijedu imali nastup u Ligi prvaka. Radi se o jednoj od najvažnijih utakmica u sezoni, a Real ima samo dva dana odmora," kazao je CR7.

Ronaldo smatra kako je 'Kraljevski klub' u odličnoj formi, no smatra kako nije pošteno da Barcelona ima dan odmora više.

"Za vrhunske nogometaše nije isto imaju li dva ili tri dana odmora. U vodstvu lige su morali voditi računa o takvim stvarima," poručio je Ronaldo koji je ove sezone u 13 nastupa zabio 20 golova.

Real dočekuje Barcelonu na trećem mjestu Primere sa 18 bodova, četiri manje od lidera Barce.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
28. prosinac 2025 03:32