RUSKI KUP

Hrvatski reprezentativni veznjak Tomislav Dujmović (29) postigao je jedan pogodak u domaćoj pobjedi nogometaša moskovskog Dinama 4-1 protiv Volge 4-1 u osmini finala u osmini finala Ruskog kupa.

Dujmović je bio strijelac u 74. minuti za vodstvo Dinama 3-1, a dvije minute kasnije je Gabulov postavio konačnih 4-1. Gosti su poveli u 36. minuti, a pogotke za Dinamo postigli su još Česnauskis u 43. i Šemsov u 60. minuti.

Inače, Zagrepčaninu Tomislavu Dujmoviću, koji je u Dinamo stigao iz redova gradskog rivala Lokomotiva, ovo je bio drugi pogodak u pet dana. Prošle subote je zabio za svoj klub u gostujućem porazu od Saturna 3-2 u 21. kolu ruske Premierlige, u kojoj je hrvatski nogometaš ukupno postigao tri pogotka ove sezone.

28. travanj 2024 07:03