RUKOMET

Kiel razbio Červarov Metalurg u četvrtfinalu Lige prvaka

Kiel je slavio s 31-21, a pitanje pobjednika ni u jednom trenutku nije dolazilo pod znak pitanja

Rukometaši njemačkog Kiela praktički su izborili Final Four Lige prvaka uvjerljivom pobjedom protiv Metalurga našeg Line Červara u Skopju.

Kiel je slavio s 31-21, a pitanje pobjednika ni u jednom trenutku nije dolazilo pod znak pitanja. Njemački je prvak od prve minute zaigrao autoritativno, te je na predah otišao s prednošću 14-9. Do kraja je susreta udvostručio svoju prednost s poluvremena, te će za osam dana u Njemačkoj morati odraditi samo lakši trening kako bi potvrdio Final Four.

Marko Vujin predvodio je goste s osam pogodaka, Islanđanin Aron Palmarsson pridodao je pogodak manje, dok su po pet golova zabili Niclas Ekberg i Patrick Wiencek. Kod domaćina je najefikasniji bio Dejan Manaskov, dok je Luka Cindrić zabio tri pogotka. Nikola Kedžo se nije uspio upisati u strijelce.