Navigation toggle

Ovo je posve drugačija situacija od one koja se dogodila 2021., poručio je

 BO AMSTRUP Ritzau Scanpix Via Afp
Pušten iz bolnice

Eriksen se oglasio nakon kolabiranja: ‘Ovo je posve drugačija situacija od one koja se dogodila 2021.‘

Moj ICD uređaj je napravio upravo ono što je i trebao učiniti: zaštititi me kada to zatrebam, dodao je
Piše: Gradimir ĐukarićObjavljeno: 08. lipanj 2026. 18:37

Christian Eriksen Svjetsko prvenstvo u nogometu pratit će u krugu obitelji. Nekoliko dana nakon što se srušio na utakmici Danske i Ukrajine, 34-godišnji nogometaš oglasio se porukom na društvenim mrežama.

Oporavlja se, dobrog je raspoloženja, a ovoga ljeta vrijeme će posvetiti svojoj obitelji. Defibrilator koji mu je ugrađen nakon što mu je 2021. prestalo kucati srce odradio je svoj posao.

image

Christian Eriksen

LARS RøNBøG/BILDBYRAN PHOTO AGENCY/PROFIMEDIA Lars Rønbøg/bildbyran Photo Agency/profimedia

"Želim da znate kako sam bolje i kako sam kod kuće u krugu obitelji. Kao što možete zamisliti, udar ICD-a imao je veliki utjecaj i na mene i na moju obitelj, ali ovo je posve drugačija situacija od one koja se dogodila 2021.

Osjećam se dobro i već sam počeo s oporavkom. Zahvalan sam svim igračima i liječničkom timu koji su bili na terenu na potpori i podršci, a posebnu zahvalnost liječnicima koji su se godinama brinuli o mome srcu. Zahvaljujući njima, moj ICD uređaj je napravio upravo ono što je i trebao učiniti: zaštititi me kada to zatrebam. Moj fokus je sada na oporavku, provođenju vremena s obitelji, odlasku na odmor i igranju nogometa sa svojom djecom", napisao je Eriksen.

08. lipanj 2026 18:37