Navigation toggle
 Luka Gerlanc / CROPIX
POPUNJAVAJU SE REDOVI

Ivančić iz Zadra prelazi u Rijeku, nakon četiri mjeseca vraća se Dario Knežević

Piše: Ivica DevčićObjavljeno: 26. kolovoz 2014. 10:01
Prati Sportske novosti na Googleu

Službene potvrde još uvijek nema, no jučer je postalo izvjesno, nakon što smo doznali da je Josip Ivančić (23) krenuo iz Zadra prema Rijeci, da će Bijeli dobiti novog igrača u svlačionici. Posao o kojem se šuškalo posljednjih dana trebao bi biti zgotovljen danas nakon liječničkog pregleda. Sve je spremno za još jedno predstavljanje u press-centru Portića 3. Iako će neki angažman napadača povezati s mogućim Kramarićevim odlaskom, na njega prije svega treba promatrati u kontekstu pojačavanja najofenzivnije linije, načete Krstanovićevom ozljedom. Golman Sluga ide na posudbu u Lokomotivu!

Nogometaši Rijeke 2 prošlog vikenda poraženi su od druge momčadi Istre 1961 (0:2). Bila je to ujedno posljednja provjera Bijelih pred početak trećeligaškog natjecanja, u kojoj je sudjelovao i Dario Knežević. Nakon stanke od četiri i pol mjeseca (citomegalovirus), iskusni branič napravio je jedan, ali moguće značajan korak prema povratku u prvu momčad.

- Lijep je osjećaj biti ponovo na travnjaku, iako bi bio još i bolji da sam spremniji. Ali polako, doći će i to. Nakon četiri i pol mjeseca gušt je ponovo igrati. Treniram već 20-ak dana, trebat će tu još dosta, ali vidi se napredak. Dobro se osjećam, to je najvažnije - poručio je Knežević, koji s nestrpljenjem čeka trenutak kada će istrčati i pod stijenama.

- Zadovoljan sam kako ide sezona Rijeke, ali bio bih sretniji da mogu aktivnije sudjelovati u ovim lijepim trenucima za klub. (id)

27. srpanj 2026 06:52