Više od 5000 navijača Hajduka došlo je iz Hrvatske, ali iz svih obližnjih europskih zemalja na polufinale Lige prvaka u Ženevu.
- Ovo je velika utakmica, vrijedilo je i sati puta i kilometara - složno su govorile pristaše Bijelih.
Počelo je zagrijavanjem ispred stadiona, nastavilo se na tribinama Stade de Geneve. Osjećaj je bio sjajan, pravi osjećaj velike utakmice Hajduka. Kao nekoć davno u Ligi prvaka....
„Gazi gazi žabare", uzvikivali su navijači Bijelih smješteni na južnoj strani stadiona Servetta. Na sjevernoj su se nalazile pristaše Milana koji nisu reagirali na „žabare”, ali kada su Splićani počeli upućivati uvredljive poruke na talijanskom skočili su i Talijani. Jasno, dovoljno daleko da mogu uzvratiti verbalnom paljbom, a da pritom ne dođu u situaciju prijetnje fizičkog obračuna.
Pred početak utakmice pozvali su navijači igrače u bijelim dresovima pred južnu tribinu na zadnju dozu adrenalina.
"Hoćemo pobjedu, hoćemo pobjedu", grmjela je Torcida, ovog puta s juga.
U svečanoj loži pak smjestili su se Zvonimir Boban, Alen Bokšić, Stipe Pletikosa, predsjednik Hajduka Lukša Jakobušić, uz sportskog direktora Nikoličiusa, te voditelja Akademije Bore Primorca i njegovih suradnika Mate Radića, Gorana Sablića i Hrvoja Vukovića.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....