Hajduk je na Aldo Drosini u 28. kolu HNL-a u potpunosti preuzeo kontrolu nad utakmicom, a trenutak koji je posebno obilježio dvoboj stigao je početkom drugog poluvremena. Adrion Pajaziti zabio je svoj prvi gol za Bijele u tekućoj sezoni na spektakularan način i dodatno usmjerio susret prema splitskoj momčadi.
Albanski veznjak dobio je loptu na vrhu šesnaesterca nakon kratko odigrane akcije, namjestio se na desnicu i potom ispalio projektil u rašlje Kolićeva gola. Bio je to udarac protiv kojeg domaći vratar nije imao nikakve šanse. Hajduk je tim pogotkom povećao prednost i dodatno slomio otpor domaćina.
Spektakularan ovosezonski prvijenac Pajazitija samo je pojačao dojam o Hajdukovoj nadmoći u Puli. Gosti su bili rastrčani, agresivni i opasni u završnici, a Istra je teško pronalazila odgovor na takav ritam.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....