Vatreni za dva dana igraju posljednju prijateljsku utakmicu protiv Slovenije uoči puta u SAD na Svjetsko prvenstvo koje za njih počinje susretom protiv Engleske 17. lipnja u Dallasu.
Potom ih čeka susret protiv neugodne Paname koja je u svojoj pripremnoj utakmici pobijedila Dominikansku Republiku s velikih 4:2, a ostaje im još susret protiv nama susjedne Bosne i Hercegovine.
Panamci se, dakle, temeljito pripremaju za izazovnu skupinu, a te pripreme traju i van terena. Naime, u Panami su odlučili krstiti svoj službeni avion kojim će putovati na Mundijal.
Zrakoplov je doveden na pistu pred vatrogasno vozilo koje je jakim mlazom okupalo službeno prijevozno sredstvo panamske reprezentacije.
Nije Panama jedina koja se ovoga sjetila jer je i Brazil napravio istu proceduru kako bi si osigurao "više sreće" ili u najmanju ruku sretan i siguran put u Sjevernu Ameriku.
Hrvatska reprezentacija redovito bi znala otići zajedno u crkvu te su prije dvije godine bili u posjetu Papi Franji u Vatikanu te su tako obavili svoj čin liturgije.
Možda se sad okrene i ovoj novoj modernoj metodi kako bi izabranici Zlatka Dalića bili u što boljoj duhovnoj poziciji uoči pohoda na novu medalju.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....