Navigation toggle
Slaven Bilić
 Reuters / Eddie Keogh Livepic
JASNO OBJASNIO KLUPSKI STAV

MORAO SE OGLASITI Slaven Bilić komentirao otvoreno 'koketiranje' svog najboljeg igrača s Arsenalom

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. prosinac 2016. 12:56
Prati Sportske novosti na Googleu

West Hamov menadžer Slaven Bilić otvoreno je komentirao izjave koje je najbolji igrač njegove momčadi Dimitri Payet dao ranije ovog tjedna.

Naime, Payet je otvoreno 'koketirao' s Arsenalom i izjavio da bi 'bilo zabavno igrati u Arsenalu', komentirajući kako je riječ o tehnički fantastičnoj momčadi.

"Ne želimo ga prodati. On je naš najbolji igrač. Govorili smo isto prošlog prijelaznog roka i sada su opet krenule špekulacije. On ima ugovor s nama, dugoročni ugovor i reći ću jasno ono što uvijek govorim: 'Ne želimo ga prodati'", objasnio je Bilić.

"Možete prestati s nagađanjima. Sjajni igrači uvijek privlače pozornost kada se otvori prijelazni rok. Znali smo da će biti priča, medijskih glasina i zato je za klub jasno da se ovo kaže", dodao je hrvatski trener.

24. srpanj 2026 01:56