Navigation toggle
 JOSE BRETON Nurphoto Via Afp
U SVOM STILU

VIDEO Vinicus ponovno ukrao show, pogledajte kako je ‘pozdravio‘ Simeona tijekom izlaska

Brazilac je pljeskom pozdravljao publiku na Bernabeuu, a onda se okrenuo prema argentinskom treneru, te mu je uz smijeh nešto dobacio
Piše: Dominik BlaževićObjavljeno: 23. ožujak 2026. 09:07

Vinicius je odigrao odličnu utakmicu u velikoj 3:2 pobjedi Reala protiv Atletica. Brazilac je postigao dva pogotka (52‘ - 11 m, 72‘), a tijekom dvoboja je radio nered po strani sjajnim probojima. Teško su se defenzivci gostujuće momčadi nosili s brzim krilom Kraljevskog kluba, a on je pri izlasku iz igre u 87. minuti napravio sebi svojstven potez.

Naime, Vinicius je odlučio ‘pozdraviti‘ trenera gostujuće momčadi Diega Simeonea. Brazilac je pljeskom pozdravljao publiku na Bernabeuu, a onda se okrenuo prema argentinskom treneru, te mu je uz smijeh nešto dobacio. Strateg Colchonerosa se odmah požalio sucima, ali Brazilac nije dodatno kažnjen.

Zanimljivo je da je s druge strane bio trener s kojim je Vinicius već imao sukobe. Simeone je prije nekoliko mjeseci tijekom polufinala Superkupa (Real je slavio 2:1) poručio Brazilcu da će ga Florentino Perez (predsjednik Reala) ‘izbaciti iz momčadi‘, a Brazilac je odlučio ovako odgovoriti.

Vinicius je u nedjelju odigrao 20. utakmicu protiv Atletica od dolaska od Real, a protiv gradskih rivala (pa tako i Simeonea) ima omjer od 12 pobjeda, pet remija i tri poraza. Brazilac je zabio tri pogotka u gradskim derbijima, na što je dodao i pet asistencija. Dodajmo i da su ovo bili prvi pogoci za Viniciusa u La Ligi protiv gradskog rivala.

04. lipanj 2026 20:03