S Rujevice su stigle tužne vijesti. Rijeka je potvrdila kako je preminula dugogodišnja klupska liječnica Nataša Bakarčić. Specijalistica obiteljske medicine bila je dugogodišnja voditeljica Medicinske službe HNK Rijeka, a s radom u klubu započela je još 2012. godine.
Na Rujevici se godinama brinula o zdravstvenoj skrbi igrača, organizaciji pregleda i rehabilitacija kao i za provedbu zdravstvenih protokola tijekom svih domaćih i europskih natjecanja Rijeke.
Tijekom pandemije COVID-19 bila je jedna od ključnih osoba u organizaciji zaštitnih mjera unutar kluba te je obnašala dužnost medicinske časnice (medical officer) na međunarodnim utakmicama Rijeke.
‘S velikom tugom i dubokim poštovanjem opraštamo se od Nataše Bakarčić, naše drage i dugogodišnje klupske liječnice. Svojim predanim radom i stručnošću ostavila je dubok trag u radu našeg kluba. Njezina smirenost, toplina i razumijevanje ulijevali su povjerenje svima koji su surađivali s njom.
Naša doktorica je tijekom svih godina provedenih u Rijeci bila više od liječnice – bila je oslonac i neizostavan dio našeg sportskog kolektiva u jednom od najosjetljivijih aspekata života jednog nogometnog kluba – zdravlju i dobrobiti naših igrača. Bila je osoba koja nije tražila pažnju, ali je ostavljala dubok i trajan trag i upravo zato je i u svojoj posljednjoj, najtežoj utakmici života, u kojoj smo svi navijali i vjerovali u konačnu pobjedu, pokazala iznimnu hrabrost i dostojanstvo. Borila se tiho, ali snažno, okružena ljubavlju i podrškom svojih najbližih.
S poštovanjem i zahvalnošću čuvat ćemo uspomenu na nju i sve što je učinila za našu sportsku obitelj. Obitelji, prijateljima i svima koji su je voljeli HNK Rijeka upućuje iskrenu sućut‘, objavili su iz kluba.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....