Nogometaši Intera u srijedu su u Monzi svladali Torino u četvrtfinalu Kupa Italije rezultatom 2:1. Nastupila su trojica hrvatskih nogometaša, od kojih se u strijelce upisao bivši Dinamov napadač Sandro Kulenović.
U prvom nastupu za Torino, Kulenović je poentirao za konačnih 2:1 u 57. minuti, a ugledna La Gazzetta dello Sport ocijenila ga je visokom sedmicom.
‘‘Prva opasnost bio je udarac glavom preko grede. No, ono najbolje je tek uslijedilo; prvi nastup u početnoj postavi okrunio je pogotkom‘‘, piše Gazzetta.
- Jako sam sretan i ponosan jer sam pomogao svojoj momčadi. Inter je pobijedio, iako smo mi dali sve od sebe. Za mene je momčad važnija od pojedinca i zato sam razočaran rezultatom. Stigao sam prije pet dana, još uvijek moram naučiti taktičke detalje. Napravit ću što god trener želi od mene. Poboljšat ću se s vremenom. Idol mi je Mario Mandžukić, odrastao sam gledajući njega – izjavio je Sandro Kulenović nakon utakmice.
Dobio je Kulenović najvišu ocjenu u redovima Torina, a njegov suigrač Nikola Vlašić zaradio je šesticu.
‘‘Manje energičan i prodoran nego inače. Pospan početak; u 10. minuti mu je nedostajao onaj odlučujući potez. Upisao je dobar ubačaj za Kulenovića, a živnuo je tek u samoj završnici‘‘, navodi ugledni talijanski sportski dnevnik.
U pobjedničkoj momčadi Petar Sučić u igru je ušao u 56. minuti te je ocijenjen sa 6,5.
‘‘Nije navikao igrati na poziciji playmakera, ali je prihvatio izazov s karakterom. Bio je mudar kada je zaradio žuti karton na Njieu koji mu je pokušao pobjeći u kontru‘‘, navodi Gazzetta.
Strijelci za Nerazzurre bili su Ange-Yoan Bonny u 35. minuti i Andy Diouf u 47. minuti.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....